Allen Johnson apie BatPac

Allen Johnson apie BatPac

Allen Johnson, vestuvių ir portretų fotografas iš pietų Kalifornijos, neseniai mums parašė laišką ir pasidalino mintimis apie naujai įsigytą BatPac‘ą. Štai ką jis atsiuntė.

Išpakuojant BatPac‘ą buvo panašus pojūtis, kurį patyriau išpakuodamas naują Apple gaminį. Profoto išties pasistengė pakuodami ir pristatydami savo produktą. BatPac‘ą galima pradėti naudoti iškart, vos išėmus iš dėžės. Kaip keliaujantis fotografas, vertinu tai, jog yra galimybė naudoti skirtingus laido kištukus – tai man leidžia naudoti jį bet kur.

Viena esminių BatPac savybių – jo lankstumas. Lokacijoje jį galima nešioti kaip kuprinę. Jei kaip aš, nusprendėte pakelti apšvietimo kokybės kartelę aukščiau, tai žinote, kad tam reikia rasti balansą tarp natūralios šviesos grožio ir studijinio apšvietimo tikslumo ir patikimumo. BatPac‘as – pagrindinis komponentas, leidžiantis pasiekti mano norimą rezultatą. Šis generatorius taip pat turi saugos ypatybę – raktą, reikalingą prietaiso įjungimui.

Mane išties nustebino, kaip plačiai galima naudoti BatPac‘ą – ne tik D1 blykstėms, bet ir kitiems elektros prietaisams. Ką galiu pasakyti apie eksploatacines savybes? Su D1 blykste galima nuspausti daugiau nei 300 kadrų – gana įspūdinga! Kai apsvarstai visus šiuos privalumus, pasidaro aišku, kodėl profesionalai renkasi BatPac.

Labai ačiū, Allen!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s