Kaip kontroliuoti Profoto apšvietimą tiesiai iš jūsų kameros

Straipsnio autorius Fredrik Franzén, 2013-06-18

Profoto ir Phase One kątik išleido naują Profoto Studio priedą, skirtą Capture One Pro/DB7, leidžiantį jums susieti jūsų studijinį apšvietimą su jūsų kameros arba skaitmeninio priedo „digital back“ diafragmos arba išlaikymo parametrais.
Capture One – tai novatoriška programinė įranga susietam fotografavimui, leidžiančiam kontroliuoti jūsų kamerą tiesiai iš kompiuterio. 2011 metais Profoto bendradarbiaujant su Phase One sumąstė sukurti Profoto Studio priedą, skirtą Capture One Pro 6, leidžiantį kontroliuoti Profoto apšvietimą naudojantis programine įranga.
Dabar Profoto ir Phase One susibūrė dar kartą siekiant sukurti naują ir pagerintą profoto Studio priedą, skirtą Capture One Pro 7/DB. Rezultatas – iki šiol nematytos integravimo galimybės vienu metu fiksuoti vaizdą ir kontroliuoti apšvietimą. Suinstaliavus naują priedą, jūs galite pasirinktinai sujungti savo studijinį apšvietimą su jūsų kameros arba skaitmeninio priedo „digital back“ diafragmos arba išlaikymo parametrais.
Fotografuojant Capture One Pro/DB 7 pagalba, bet kokie diafragmos pakeitimai kameroje sukels Profoto apšvietimo automatinį diafragmos subalansavimą. Pavyzdžiui, jeigu fotografas pakeičia diafragmos parametrą nuo f/8 prie f/5.6, apšvietimas pasikeis vienu f-dydžiu, taip nuotrauka nebus pereksponuota. Apšvietimas taip pat kompensuos bet kuriuos pakeitimus, jeigu pasikeis jautrumo parametrai.
Spauskite čia ir parsisiųskite Profoto Studio priedą, skirtą Capture One (nemokamai).
Šis naujas sprendimas jau yra prieinamas ir veikia su daugeliu profesionalių DLSR kamerų, bei su visa Profoto apšvietimo įranga, kurioje integruotas Air distancinis valdymas. Šis įrankis reikalauja Capture One Pro 7.1.2 arba Capture One DB (skaitmeninis priedas „digital back“) 7.1.2 kartu su Profoto Studio priedu, skirtu Capture One Pro/DB 7. Jums taip pat prireiks Profoto Air USB rakto, kad galėtumėte panaudoti šį sprendimą.

Capture One programinė įranga prieinama Phase One tinklapyje.

Profoto-CaptureOne-light-control-3-600x419

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s