Neil van Niekerk ir jo sidabriniai paukščiai

Straipsnio autorius: Ron Egatz, 2013-06-26

Image

Fotografas Niel van Niekerk reguliariai sukuria nuostabius portretus, panaudodamas blykstę netiesiogiai prijungtą prie fotoaparato, taip pat jis yra parašęs kelias knygas apie apšvietimą. Jis dažnai dirba kartu su Modern Gypsies, vaidybinę grupę iš Brooklyn rajono New Yorke, panaudodamas juos kaip objektus.

Visi fotografai dažnai susiduria su pateiktu gamtos scenarijumi. Fotografuojate portretus lauke ir nė debesėlio danguje. Saulė tiesioginė ir negailėstinga. Šešėliai veiduose sunkūs nuo tuo paties šviesos šaltinio. Turite pasirinkimą – uždedate modeliams akinius nuo saulės ir prašote atsisukti į saulę, arba teks susitaikyti su sunkiais šešėliais veiduose.

Vienas žvilgsnis į lauko fotosesiją, padarytą Neil van Niekerk, ir jūs jau žinote, kad šis fotografas sugebės išvengti tiesioginės saulės problemos. Paskutiniame straipsnyje jo dienoraštyje paaiškinama, kaip jis susidorojo su giedru dangumi.

NV2side-600x450

Pirminis blyksčių išdėstymas nelabai suveikė dėl stataus šlaito ant stogo. Nuotraukos straipsnyje parodo kokį didelį skirtumą padaro papildomas apšvietimas palyginus su aplinkos šviesoje padaryta nuotrauka.

Neile panaudojo Profoto AcuteB2 AirS/R ir Profoto Softlight Reflector White siekiant pašalinti šešėlius ir neutralizuoti saulę.

NV2bts

Neil naudojo tą pačią įrangą fotosesijai su Irene, statramsčiais vaikščiojančia mergina. Neil apžvalgą apie Profoto BatPac galite rasti čia. Būtinai žvilgtelkite į originalų straipsnį, ten rasite daug pavyzdžių, iliustruojančių prieš ir po padarytas nuotraukas ir kaip Neil susidorojo su saule ir įvykdė sėkmingą fotosesiją.

Daugiau Neil darbū stebėkite jo tinklapyje ir vestuvių dienoraštyje.

Visos nuotraukos ir citatos šiame straipsnyje panaudotos gavus leidimą ©Neil van Niekerk, visos teisės saugomos, istorija pagal ©Profoto. Prašome gerbti ir paremti fotografų teises. Nedvejodamai galite duoti nuorodą į šį dienoraščio straipsnį, bet prašome jūsų neatkartoti ir neperrašinėti be raštiško sustikimo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s