Joey Lawrence aplink pasaulį

Joey Lawrence, kilęs iš nedidelio kaimelio Ontaryje, Kanadoje, šiuo metu apsistojęs Niujorke. Nors jo tėvas yra aerografijos dailininkas, Joey niekad oficialiai nestudijavo fotografijos mokykloje ar koledže. Tačiau jis labai daug laiko praleido skaitydamas knygas apie fotografiją ir studijuodamas “tutorial‘us“ internete. „Tai – ganėtinai techniškas menas, todėl kai viską išmoksti, gali apie tai pamiršti ir tas žinias laikyti kažkur smegenų kertelėje, jos tiesiog padeda priimti esminius pasąmoninius sprendimus,“ teigia 21-erių vunderkindas.

©Joey L.

Dar žinomas kaip Joey L. – pravardė prilipo, nes besimokydamas pradinėje, jis turėjo bendravardį klasioką – Lawrence niekuomet neasistavo vyresniems fotografams. Paklaustas apie fotografus, kurie jam patinka, Joey L. Atsako aiškiai, kas ir kodėl jį žavi. „Aš žaviuosi fotografais, turinčiais nuoseklų asmeninį stilių, kurį išlaiko visose savo fotosesijose,“ sako jis. „Tai panašu į gerą muzikos albumą – jis apibrėžia muzikanto stilių. Darna manau yra taip pat labai svarbi norint perteikti kažką vizualaus. Todėl aš žaviuosi tokiais fotografais kaip Pieter HugoChris Rainier, ir Phil Borges.”

©Joey L.

Savo fotografinės kelionės pradžioje, Lawrence fotografuodavo muzikos grupes gimtajame Ontaryje. Už pirmą pasirodymą, kurį fotografavo už pinigus, gavo 50 dolerių ir sumuštinį. Dabar jis fotografuoja Twilight serijos plakatams, History Channel reklamoms, Kawasaki prekes ir Jonas Brothers nuotraukas spaudai. Jo signatūrinis stilius visur yra aiškus: profesionalus, neperkrautas apšvietimas, įamžintas judesys, niūrūs šešėliai ir šiurkščios tekstūros.

©Joey L.

Lawrence garsėja sugebėjimu savo subjektams sukurti patogią, komfortišką atmosferą dar prieš jam paimant kamerą į rankas ir tiek asmeninę, tiek komercinę fotografiją daro daugmaž tuo pačiu būdu. „Vietoj to, kad paplepėčiau su žmogumi, kurį fotografuoju reklamai tuo metu, kai jam daro makiažą, aš verčiau porą dienų miegosiu šamano verandoje prieš fotografuodamas,“ sako jis.

©Joey L.

Lawrence beveik taip pat gerai žinomas dėl “tutorial‘ų“, tokių kaip Joey L. Behind the ScenesSessions with Joey L., ir Faces of a Vanishing World, kuriuose smulkiai detalizuojami visi aspektai, svarbūs paverčiant nuotraukas realybe.

©Joey L.

Tiek asmeninius, tiek komercinius projektus Lawrence fotografuoja ta pačia įranga, ir dažniausiai pasiema du arba tris fotoaparatus. Phase One kartu su Mamiya RZ67 arba Mamiya 645 su Phase One 80mm 2.8 objektyvu būna naudojami maždaug 90% laiko. Jis taip pat naudoja Canon EOS-1DS Mark III su 24mm, 50mm, 85mm, 24-70mm ir 16-35mm objektyvais.

Joey L. dirba | ©Joey L.

Apšvietimui jis naudoja viską, kas padeda jam pasiekti norimą rezultatą. „Nėra universalaus įrankio, kuris tiktų viskam,“ sako jis. „Iš Profoto įrangos aš naudoju Profoto 7B generatorius. Šaunu, kad galiu juos įsimesti į krepšį ir naudoti savo asmeniniams projektams visame pasaulyje. Kol kas jie manęs nė karto nenuvylė. Taip pat noriu išbandyti Acute serijos produktus.“

Profoto, Pocket Wizard ir generatorius | ©Joey L.

Nemaža dalis Joey L. darbo lokacijose susiję su vandeniu. Paklaustas apie galimus pavojus jam ar įrangai, Lawrence tampa entuziastingesnis nei mes. „Su Profoto įranga aš nebijau nieko ir galiu daryti bet ką!”

Joey L. fotografija

Joey L. blog‘as

Autorius Ron EGATZ

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s