Išmok fotografuoti su šlapiomis kolodijinėmis plokštėmis, seminaras su James Weber

profoto james weber workshop 600x373 Learn How to Shoot Wet Plate Collodion with James Weber

Straipsnio autorius: M. Gertz, 2013-07-03

Jeigu kada svajojote pabandyti šį fotografavimą, bet nežinojote nuo ko pradėti, tuomet jums pasisekė! James Weber praves kelis seminarus New York mieste šią vasarą, kur galėsite išmokti proceso eigą ir net nufotografuoti su tokia plokšte.

Nereikia apgauti savęs, kad šlapių plokščių menas yra sudėtingas. Tam reikia turėti specialią įrangą ir cheminių medžiagų, taip pat reikia išmanyti techninias savybes, kurios reikalingos sukurti sėkmingą nuotrauką. Šis seminaras pravers tiems, kas nėra pasiruošęs investuoti pilnai įrangai, bet yra susidomėjęs procesu ir nori pamatyti kaip viskas vyksta.

James turės trijų dienų Wet Plate Collodion 101 seminarą, vykstantį rugpjūčio 16-18 dienomis, vietų skaičių ribotas iki 5 norinčių. Taip pat jūs galite užrezervuoti pilną dieną individualiam instruktažui, tuomet jūs galėsite realizuoti bet kokią keisčiausią nuotraukos viziją.

Daugiau informacijos ir regitracijos formą rasite Collodion Gallerie tinklapyje. Daugiau James darbų, kolodijinių ir kitų, ieškokite jo tinklapyje.

Visos nuotraukos ir citatos šiame straipsnyje panaudotos gavus leidimą ©James Weber, visos teisės saugomos, istorija pagal ©Profoto.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s