PROFOTO NAUJAS APŠVIETIMO SPRENDIMAS PRAPLEČIA NAUJOVIŲ RIBAS LAUKO FOTOGRAFIJOJE

Profoto-Off-Camera-Flash-System-Family-White

2015-ųjų kovo 2 diena: Profoto išleidžia naują kompaktinių blyksčių sistemą ir šviesos formavimo įrankius, specialiai sukurtus lengvai ir greitai lauko fotografijai.

Profoto B1 blykstė, išleista 2013 metais, šturmu paėmė visą fotografijos bendruomenę. Už tai, kad B1 blykstėje sugebėjo suderinti portatyvumą ir lengvą naudojimą su profesionaliu išpildymu, ją laiko drąsiu pokyčiu fotografijos industrijoje.

Šiandien Profoto žengia toliau išleisdamas naujausią kompaktinių blyksčių ir šviesa formuojančių įrankių sistemą, specialiai sukurtą lengvai ir greitai lauko fotografijai.

Daugiausiai dėmesio pritraukia nauja B2 sistema. B2 – lengvesnė ir patogesnė nešiojimui lyginant su B1. B2 susideda iš blykstės ir akumuliatoriaus. Akumuliatorių galima pakabinti ant peties arba klubo, tuo pačiu pačią blykstę montuoti ant monokojo arba ant fotoaparato. Tai leis fotografijai išlikti judriai. B2 taip pat galima valdyti pasinaudojant bevieliu fotoaparato režimu. Tai pirma blykstė pasaulyje, kuri gali būti naudojama dviem būdais – kaip studijinė ir kaip išorinė fotoaparato blykstė.

B2 blykstė turi tuos pačius privalumus, kurie padarė B1 tokiu sėkmingu fotografavimo įrankiu. Ji turi TTL, ir HSS. Blykstė pakankamai greita, kad fotografuotų su greitu fotoapratu ir penkis kartus galingesnė už vidutinę ”speedlight” blykstę. Ji gali būti naudojama kartu su visais Profoto šviesos formavimo įrankiais. Visa tai tokio pat dydžio ir svorio kaip ”speedlight”  blykstė.

Profoto B2 blykstės sistema taip pat turi naujus OCF šviesos formavimo įrankius. Šie įrankiai kompaktiškesni ir lengvesni, o jų sudedamosios dalys yra mažesnės. Jie naudoja protingus ir užpatentuotus sprendimus, kurie padaro jų naudojimą patogų ir greitą. Į asortimentą įeina: keturi nauji šviesos sklaidytuvai, koriukų (Grid) komplektas, naujas Snoot reflektorius ir naujos Barndoor durelės. Sistemoje taip pat rasite pagarsėjusią B1 ir užpatentuotą AirTTL sistemą. Viskas veikia su bet kuo.

”Pradėdami kurti Profoto ”OFF-camera” blykstės sistemą, siekėme sukurti apšvietimo sprendimą, kuris praplėstų lauko fotografijos galimybių ribas”, dalinasi produkto vadovas Johan Wiberg. ”Mes daug analizavome vestuvių ir portretų fotografų poreikius, tuomet nusprendėme bent kiek palengvinti jų darbą. Dabar, žvelgdamas į mūsų sukurtą sistemą, drąsiai galiu teigti, kad mums pasisekė.”

Norėdami patikrinti naujos sistemos sugebėjimus, Profoto papraršė vienų garsiausių vestuvių ir portretų fotografų pasidalinti savo patirtimi dirbant su B2 ir OCF šviesos formavimo įrankiais.

Jų patirties istorijas su vaizdo medžiaga galite rasti šiuo adresu:  www.profoto.com/ontolightshaping.

Norėdami sužinoti daugiau apie nemontuojamos blykstės sistemą, prašome apsilankyti www.profoto.com/offcameraflash.

Jeigu jus domina B2 sistema ir jūs norėtumėte ją išbandyti, prašome kreiptis elektroniniu paštu manager@profotovilnius.lt.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s