Objektų formavimas šviesa: High Line parke

Straipsnis sukurtas Harley Anderson. Publikuotas: Off-camera Flash, On location, Portrait Photography, Videos, Wedding Photography

Objektų formavimas šviesa tai serija video klipų, kurioje susipažįstame su portretinės ir vestuvių fotografijos kūrėjais ir jų darbais, kuriuose jie naudoja Profoto Off-Camera blykstę. Šitame video klipe mes prisijungiame prie vyro ir žmonos komandos, Laibel ir Chana Schwartz, kurie užfiksuoja nuostabias tuoktuvių metines Niujorko garsiajame High Line parke. Čia galima pažiūrėti daugiau video klipų.

Laibel ir Chana Schwartz, puiki vestuvių fotografų komanda, myli tai, ką daro gyvenime. Neseniai jie paleido dar vieną savo programą pavadinimu Amžinas Portretas. Ši programa skirta poroms – minutėlei atitrūkti nuo kasdienių užduočių rutininiame gyvenime ir susijungti per patirtį ir Laibel ir Chana kuriamas nuotraukas.

Profoto-On-to-Light-Shaping-with-Schwartz-600pxl-blog-featured

© Laibel & Chana Schwartz

Profoto-On-to-Light-Shaping-with-Schwartz-lighting-diagram-600x494

Ši pora pasamdė Schwartz’ų komandą įsiamžinti 10-ies metų tuoktuvių proga. Pradinis planas buvo fotografuoti pasitelkiant du karšto oro balionus: vienas turėjo būti skirtas Laibel ir jo kamerai, o kitame turėjo būti pora su Chana, kuri turėjo slėptis krepšy ir laikyti blykstę, konrtoliuojamą Profoto Air Remote TTL-C pagalba. Tačiau, vėjo sąlygos sugriovė šį planą.

Profoto-On-to-Light-Shaping-with-Schwartz-BTS-001-600px-96dpi

© Laibel & Chana Schwartz

Teko pasitelkti į pagalbą planą B – nufotografuoti porą High Line – pačiame gyviausiame Niujorko parke. Dėl to, kad tai buvo jų pirmas pasivaikščiojimas lauke su lengva B2 Off-Camera blyksčių sistema, jie iš pradžių buvo skeptiškai nusiteikę dėl jos galimybių ryškiai apšviestoje vietoje. Bet šios dvejonės greitai išsisklaidė. Prieš tai naudodami daugybę didelių, sunkių blyksčių, jie neprailgo pastebėti patogaus gabenimo ir pastebimo lengvumo pranašumų, taip akivaizdžiai teigiamai buvo įvertintas ir šios lengvos sistemos galingumas.

Profoto-On-to-Light-Shaping-with-Schwartz-006-600px-96dpi

© Laibel & Chana Schwartz

Parke buvo pakankamai saulės kol jie montavo sistemas pirmiems kadrams, ir vietoj to, kad užpildytų šėšėlius kol saulė apšviečia porą, jie padarė visiškai priešingai. Jie prijungė Profoto OCF 2’ Octa šviesdėžę prie B2 galvos, nustatė HSS režimą ir pakėlė užrakto greitį, ir panaudojo tai kaip pagrindinę šviesą, kai tuo pačiu saulė suveikė kaip šėšėlių užpildymo šviesa.

Naktinis portretas buvo apšviestas panaudojant B2 su dviem galvom ir OCF 2’ Octa šviesdėžėmis.

“Visas mūsų pasaulis apsivertė” užtikrina Laibel ir Chana. “Mes nustulbinti galingumu, gabenimo patogumu ir šviesos kokybe. Mes nesijautėm suvaržyti kurdami portretus, o ir pagamintos nuotraukos džiugina rezultatu, galima būti tikriems – tai sutrumpina postprodukcijos laiką.”

Profoto-On-to-Light-Shaping-with-Schwartz-004-600px-96dpi© Laibel & Chana Schwartz

Kas liečia kokybę, Chana pabrėžia, kad nuotraukų kokybė yra aukšta, todėl postprodukcijai reikės skirti žymiai mažiau laiko, nei jie skirdavo nuotraukoms, padarytoms šviesų sistemų pagalba prieš tai.

“Mūsų Profoto B2 Off-camera blyksčių sistema leidžia koncentruotis į nuotraukos kompoziciją labiau, nei į nustatymus ir ekspozicijos apskaičiavimus. Mums nuoširdžiai patinka Air Remote TTL-C. Jis patogus naudojime, ir leidžia mums kurti gražias nuotraukas vietoj matematikos užduočių sprendimo. B2 padaro pasaulį mūsų studija.”

VIETA: High Line parkas, Niujorkas

TINKLAPIS: www.laibelschwartz.com

ĮRANGA:
1 x Profoto B2 Off-Camera blykstė
2 x Profoto OCF 2’ Octa šviesdėžė
2 x Profoto OCF Speedring
1 x Profoto Air Remote TTL-C
Canon 5D Mk III
Canon EF 85mm/f1.2L
Profoto-On-to-lightshaping-Schwartz-600px

© Laibel & Chana Schwartz

Profoto-On-to-Light-Shaping-with-Schwartz-003-600px-96dpi

© Laibel & Chana Schwartz

Profoto-On-to-Light-Shaping-with-Schwartz-002-600px-96dpi

© Laibel & Chana Schwartz

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s