Miggo produktai

Miggo patogiems žygiams į gamtą

Nuostabus jausmas, kai ir gamtoje daiktai padeda jaustis patogiai, o ne trukdo. „Miggo“ gaminiai džiugins jus bet kokioje situacijoje: stebint paukščius, kopiant į kalnus, plaukiant baidarėmis ir daugybėje kitų veiklų lauke.

„Miggo“ prieš porą metų įkūrė du dizaineriai iš Izraelio. Jie pamatė problemą, kad daugelis fotografijos entuziastų išvykose naudojasi išmaniaisiais telefonais, nes fotoaparatus per sunku ir sudėtinga nešiotis. „Gudrūs ir paprasti sprendimai „tikriems“ fotoaparatams“ – su šia mintimi kompanija gražino fotografavimo džiaugsmą daugeliui fotografijos mėgėjų pasaulyje, pasiūlydama itin estetiškus, funkcionalius ir naudingus dirželius žiūronams bei  dėklus ir kuprines fotoaparatams.

Dirželis laikiklis žiūronams Strap&Wrap Harness

 „Miggo“ dirželis „Strap&Wrap“ – puikiai tinka „Roof“ tipo žiūronams iki 10×42 dydžio. Jo naudojimas džiugina keliomis funkcijomis: jis skirtas patogiai pasikabinti žiūronus ant kaklo, o, kai reikia, jis transformuojasi į apsauginį laikiklį – su juo žiūronai bus apsaugoti nuo subraižymų kuprinėje, net kai ji pilna įrangos.

„Strap&Wrap“ pagamintas iš lengvo, aukštos kokybės, smūgiams atsparaus neopreno ir švelnios „Lycra“ medžiagos – kai jį nešiojate ant kaklo, jis netrina odos.

Dirželio ilgį galima koreguoti. Taip pat jį papildomai pritvirtinsite prie krūtinės, kad žiūronai netabaluotų ir kaklo nevargintų žiūronų svoris. Šioje pozicijoje dirželis turi dvi kišenes, kurios apsaugo žiūronus nuo smūgių judėjimo metu – pavyzdžiui, jei kopiate į uolą su aštriais atsikišimais ir panašiai.

Pasinaudojus žiūronais, užtrauktuku susegsite dirželį į vieną, plačią juostą – ją per dvi sekundes paversite laikikliu, apvyniodami aplink žiūronus.

Dirželiai siūlomi dviejų skirtingų spalvų ir dizainų.

Miggo dėklai, kuprinės ir apsaugos nuo lietaus fotoaparatams

Aqua stormproof Raincover – tai veiksmingi apvalkalai, saugantys fotoaparatą nuo vandens. Su jais galite fotografuoti ekstremaliomis sąlygomis: per lietų, rūką ar snygį. Jie tinka tiek mažiems, tiek dideliems fotoaparatams su objektyvais iki 200mm. Apsaugos nuo lietaus pagamintos iš aukštos kokybės nailono su TPU danga, kuri atitinka apsaugos nuo žaibo IPX3 standartą. Fotoaparato LCD ekraną fotografavimo metu dengia permatomas, vandeniui atsparus langelis, taip pat apvalkalai turi specialias „rankoves“, į kurias įkišę rankas puikiai valdysite fotoaparatą net per lietų.

 Agua Stormproof Holster atsparūs vandeniui dėklai

Dėklai yra kitokie, nei dauguma, nes iš jo galima greitai ir intuityviai išsitraukti fotoaparatą, negaištant brangių sekundžių, per kurias gali dingti geras kadras. Dirželis koreguojamas ir leidžia nešiotis fotoaparatą patogiai, arti kūno. Dėklai pagaminti iš vandeniui atsparaus tento, neopreno ir „Lycra“ medžiagos. Galima rinktis iš trijų skirtingų dydžių.

 Agua Stormproof kuprinės

 “Agua Stormproof 85“ kuprinė atspari vandeniui, apsaugota nuo žaibo ir talpi: joje vietą ras ne tik didelis fotoaparatas, bet ir blykstė, objektyvas, asmeniniai daiktai ir net nešiojamas kompiuteris. Kiek mažesnė yra „Agua Stormproof 80“. Abi kuprinės turi patogiai atsegamą dalį, iš kurios, prireikus, greitai ištraukiamas fotoaparatas – tam nereikia nusiimti ir atsegti visos kurpinės.

Dėl  „Miggo“ gaminių įsigijimo teiraukitės elektroniniu paštu: manager@profotovilnius.lt, arba skambinkite telefonu: 8 686 22852. Taip pat „Miggo“ produktais prekiauja www.fotofoto.lt, www.fotohobis.lt, www.promaksa.lt, www.sergita.lt, www.fotoaparatas.lt

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s